W dniu 18 czerwca 2026r w naszym Żłobku odbyło się uroczyste Pożegnanie Absolwentów.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały przygotowane występy artystyczne.
Nie zabrakło uśmiechów, radości i wzruszeń.
Uroczystość zakończyło wręczenie pamiątkowych dyplomów ukończenia żłobka.
Naszym kochanym absolwentom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz samych pięknych chwil w przedszkolu.